zuzuko

Yepyeni bir sosyal paylaşım ağı yayında!!! Zuzuko.com

Fikirlerini Özgür Bırak !
http://www.zuzuko.com
Android Uygulama için http://www.zuzuko.com/zuzuko.apk

 

zuzuko

Hayata geçirilen Zuzuko, fikir özgürlüğüne dayalı bir sosyal ağ sitesidir. Her dilde telaffuzu kolay olan bu orjinal seçimin altında yatan bir diğer sebep ise projenin küresel vizyonu. Zuzuko.com Türkiye merkezli olmasına rağmen tüm dünyayı hedefliyor. Son derece kolay kullanıma sahip olan site alıştığımız sosyal ağlar ile çok fazla ortak özellik barındırdığı için alışmak sadece birkaç dakika sürüyor.
Oldukça sıcak kanlı bir kitleye sahip ve bir merhaba bu kitleye dahil olmanıza yetiyor.
Başlangıçta kimi takip edeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz, bunun için aşağıda kimi takip etmeli gibi seçenekler çıkıyor. Sizinle ortak ilgi alanlarına sahip insanları bulabilir ve onları da takip etmeye başlayabilirsiniz.

Profil özellikleri bakımından, kullanıcıların paylaşım ve yorumlarında aldıkları favori sayısı, takipçi sayısı, engelleme sayısı gibi kriterden gelen olumlu/olumsuz notların bir bileşeni.
Facebook ve Twitter’dan sıkılanlar için yep yeni ve kaliteli insanlar ile dolu bir sosyal ağ. Bu sosyal ağın en büyük özelliği fikirlerinizi, düşüncelerinizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Peki neden Zuzuko.com kullanmalıyız?

Basittir; Zuzuko.Com’da herhangi bir şeyi takipçilerin ile paylaşmak için sadece bir tıklama yeterlidir..
Hızlıdır; Takip ettiğin kişilerin güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görür; olup biteni kaçırmazsın.
Etkileşimlidir; Hızlı ve kolay bir biçimde takip ettiğin kişilerin paylaşımlarına yorum yapabilir, beğenebilir yada arkadaşların ile paylaşabilirsin.

http://www.zuzuko.com – Fikirlerini Özgür Bırak !

2 yorum
  1. Malesef sosyal medya denildiğinde hepimizin aklına saçama sapan yabancı sosyal ağlar geliyor . Oysa ki engin deneyimlerle tasarlanmış türk yapımı yani bizlere ayit sosyal paylaşım sitemiz neden olmasın ki umarım toplum olarak Zuzuko’ya gereken desteği gösteririz.

  2. Sadece ana sayfasına baktım tasarım çok hoş görünüyor, zuzuko ismide güzel olmuş.

YORUMUNU EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir