Efsane Cuma

Efsane Cuma Nedir, İndirimleri Nelerde Geçerli?

Efsane Cuma Nedir, İndirimleri Nelerde Geçerli?

Beklenen Cuma için Türkiye’de de pek çok kampanya düzenleniyor. Türkiye’de firmalar çoğunlukla, Beklenen Cuma, Efsane Cuma, Süper Cuma, Şahane Cuma gibi isimlerle tüm dünyada yaşanan bu alışveriş çılgınlığına dahil oluyor.

Beklenen Cuma nedir?

Beklenen Cuma, ilk başta sadece Amerika’da başlamış, daha sonra Kanada ve İngiltere’de ve ardından tüm dünyaya yayılmıştır. Beklenen Cuma ile beraber alışveriş dönemi açılıyor ve indirimli fiyatlarla pek çok kişi alışveriş yapıyor.  Son yıllarda, bugün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır. Walmart gibi ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar, ve işçilerin mesaisi daha yoğun geçmektedir.

Efsane Cuma’da hangi ürünler indirime giriyor?

Beklenen Cuma’da, aklınıza gelen, neredeyse tüm ürünler indirime giriyor.  Giyim, ayakkabı, cep telefonu ve aksesuarları, bilgisayar ve aksesuarları, televizyon, artık günümüzde uygulama mağazaları ve oyunlarda da indirimler yapılıyor.

Efsane cuma indirimleri nelerde geçerli?

 

  •  ARÇELİK

Yerli teknoloji firması Arçelik ise EfsaneCuma’ya  indirimleriyle katılıyor.  19 Kasım Pazartesi gününden 25 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek olan kampanya kapsamında seçili elektronik ürünlerde 3000 TL’ye varan indirimler sunulacak.

  • HEPSİ BURADA

Efsane Cuma

22 Kasım perşembe günü saat 20:00’de başlayıp, 24 Kasım saat 12:00’de sona erecek. 32 kategoride indirimin yapılacağı Efsane Cuma kapsamında bir günde 45 günlük satış yapmayı hedefliyor.

 

 

  • TRENDYOL 

Alışveriş devi Trendyol’da 20-25 Kasım tarihleri arasında Efsane İndirimler günü yaşanıyor.Birçok ürün sepette yarı fiyatına gelecek.

  • MEDİA MARKET

Elektronik perakende zinciri Media Market,  Efsane Cuma indirimleri adı altında katılıyor.

  • AMAZON

Bir hafta boyunca bu sayfada Amazon’un Beklenen Cuma Haftası’na özel fırsatlarını bulacak ve alışverişe doyacaksınız. ABD’de Beklenen Cuma’nın önemli adreslerinden biri olan Amazon, iki ay önce hizmet vermeye başladığı Türkiye’de bugüne ‘Beklenen Cuma’ adını verdi. 19-26 Kasım arasında düzenlediği “Beklenen Cuma” haftasında farklı kategorilerde indirimli fiyatlar ve 50 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat hizmeti sunacak. 26 Kasım’daki Cyber Monday (Siber Pazartesi) ise Amazon’un Türkiye sitesinde ‘En İyi Pazartesi’ kampanyası olarak tüketicilerin karşısına çıkacak.

  • GİTTİGİDİYOR 

Efsane Cuma

Efsane Cuma’ya  kampanyasıyla katılan GittiGidiyor’dan yapılan açıklamaya göre 23 Kasım Cuma günü geçerli olacak kampanya kapsamında tüketicilere yüzde 80’e varan oranda indirim sunulacak. Kampanya perşembe gününü cumaya bağlayan gece saat 00:00’da başlayacak ve 24 saat boyunca devam edecek.

 

 

 

2 yorum
  1. Feyza Nur

    Harika bir şey bu Efsane Cuma muhabbeti. Bu yıl 3000 TL değerinde ürünü neredeyse yarı fiyatına almayı başardım. Keşke yıl içinde birkaç kere olsa bu.

YORUMUNU EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir