ets 1.32 kısısel dorse

Ets 2 1.32 Güncellemesi ! Kişisel Dorse Özelliği Sonunda Geldi.

Ets 2 1.32 Güncellemesi ! Kişisel Dorse Özelliği Sonunda Geldi.

ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!

Kişisel dorse, resmi multiplayer desteği, mevsimler, yeni bir modifiye paketi…

SCS Software takımı bu akşam Steam üzerinden bir canlı yayın yaparak topluluğun sorularını ETS 2 oynayarak cevaplamıştı. Yayında topluluk yöneticileri dışında stüdyonun CEO’su Pavel Sebor da yer alınca birçok önemli soruya cevaplar verildi.

Yayından önemli bilgiler;

 • ETS 2 için bir markanın daha modifiye paketi(tuning pack) DLC’si hazırlanıyor. Hangisi olduğu belirtilmedi.
 • Her iki oyunun da World of Trucks isminde tamamlanarak multiplayer destekleyeceği tekrar resmi ağızdan belirtildi. Devasa çok oyunculu bir MMO olacak. Yıllar önce açıklandığı gibi planlar dahilinde stüdyo çalışmaya devam ediyor.
 • Mevsimler için gerçek zamanlı geçişi planladıklarını ama bunun önümüzdeki 2 yıl içerisinde gerçekleşmesinin pek olası olmadığı vurgulandı.
 • Harita genişlemelerinin Türkiye dahil pek çok ülke ile devam edeceğini de yine belirttiler.

Veee en önemli şey!

Kişisel dorse için birçok soru soruldu ama hep kaçamak cevaplar verildi. Bunun için yakında büyük bir duyuru yapacaklarını belirttiler tıpkı varsayılan haritanın yenilenecek olması gibi ?

Şimdi 1.32 güncellemesinde KRONE dorseleri gelecek. Hatta yayında zaten yenilenmiş olan Almanya haritasında oynandı. Krone DLC’sinin yeni dorseleri de görüldü. Daha önce paylaşılan bilgilerde dorse tekerleklerini değiştebileceğimiz belirtilmişti. Buradan kısmen de olsa bir ipucu verildi.

Neredeyse 2 yıl önce Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın dorse sisteminde başlayan geliştirmeler en sonunda hepimizin beklediği şekilde kişisel dorse sahipliği taçlandırılmalıydı. Henüz SCS Software blogunda resmi duyuru yapılmamış olsa da stüdyoda geliştirici olarak görev alan RootKiller(Eryk), 1.32 güncellemesinde ETS 2 ve ATS için dorse sahipliği özelliğinin geleceğini belirtti.

Özetle 1.32 güncellemesinde birçok önemli özelliğe kavuşacağız. ETS 2 ve ATS için hem büyük bir güncelleme hem de diğer harita paketleriyle devasa bir içerik oluşacak. SCS Software’dan ayrıntıları veren bir blog yazısı gelene kadar bekleyelim. Çıkış tarihi ise normal güncellemelerin çıkış aralığı olduğundan sabırsızlanmanıza gerek yok

Ha bu arada Steam Yaz İndirimleri kapsamında SCS Software’ın ETS 2 ve ATS ana oyunları başta olmak üzere her ürününde büyük indirimler var. Buradan erişebilirsiniz.

Ets 2 1.32 Güncellemesi; 1.32 Güncellemesi ile hem ETS 2 hemde ATS için kişisel dorse özelliği gelmiş olacak

Dorse editleme mantığı.. yani isterseniz dorseyi tek renk siyah veya başka renk boyayabilmek gibi olaylar olacak bunu römork yükseltme mağazası ile yapıcaz tabii oyun içi ekonomi dengeleri ayarlanması gibi detaylar olucak ama ne derecede olucak bu detaylar derseniz.. bu güncelleme için düzenleyici derecede bir ekonomi ayarı yaparlar sonraki güncellemeler de neler bekliyoruz ?

Yük indirme ve bindirme Animasyonları ve daha iyi ekonomi bu olay net bilgi değil ancak Scs artık sınırları zorlamak zorunda..

Kişisel dorsenizi
 • İstediğiniz gibi boyayabilme özelliği
 • Römork tipi seçebilme özelliği
 • Şasi gibi özelliklerin ayarlanabilir olması
 • Çeşitli parçaların ayarlanabilmesi (Takıp çıkartmak gibi)
 • Tekerlek değiştirebilme özelliği
 • Eyalet kuralları geçerli olacak

 

ets 1.32 kısısel dorse

ets 2 kişisel dorse açıkçası uzun zamandır güncellemeler geliyor ancak bu kadar istenilen ve oyuncu için önemli olan bi güncelleme ilklerden denebilir.. SCS Software son dönemlerde hem DLC satışlarından güzel kazanç sağladıkları için daha fazla yenilik için yükleniyolar hemde asıl olay şu ki.. ya daha iyisi yapılırsa ? ellerinde ki en iyi satan iş ETS 2 ve ATS bunu kaptırmak istemezler ama yakın zamanda çok daha fazla tır simulasyonları görebiliriz bunu bilen Scs Software hem grafik hem içerik güncellemelerini artıracak bu açık net ortada..

Beta test süreçleri Scs tarafında bildiğiniz gibi tam hali yayınlandığında sorunsuz olması için uzun bir test süreçleri olacak ama çok fazla uzun sürmeyecek yakın zamanda epey yakın zamanda beta halini oynayabilmeniz mümkün olacak ama tam hali bu beta testlerin hemen ardından sorunların düzeltildiğinde yayınlanmış olacak kısaca daha net bi tarih için kendimizi zorlarsak beta test süreci sonrası 2 hafta içinde güncelleme bildiğiniz gibi genelde çıkıyor beta test süreci başlaması için duyuru gelmesi lazım ! duyuru da geldiğine göreçok çok yakın bi zamanda tahminen 20 – 35 gün içinde diyelim..

Bu arada unutmadan ücretsiz bir güncelleme olduğunu da ufak bi not ile bildirmiş olalım esasen ücretli bir özellik olsaydı biz yine alırdık ama neyse..

Scs Software kendi blog sayfası buradan da tam halini görebilirsiniz..

http://blog.scssoft.com    

2 yorum
 1. Adem cetin

  Aradigimiz bur dlc eger dorseye de modifiye gelirse daha hos olur

 2. Euro truck simulator oynayan biriyim. ets kişisel dorse yaması gerçekten güzel olmuş.

YORUMUNU EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir