whatsappda mavi tık

Whatsapp “mavi tik”te yeni dönem

Whatsapp “mavi tik”te yeni dönem

 

Whatsapp “mavi tik”te yeni dönem

Whatsapp son dönemde yaptığı birçok güncelleme ve beta testlerine bir yeni özellik daha ekledi. Whatsapp’ın beta sürümünde test edilmeye başlayan bu yeni özellik ile artık bildirim ekranınıza gelen mesajlara okundu onayı verebileceksiniz.
Popüler mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp son zamanlarda birçok yeni özelliği test etmeye başladı. Yeni özellikleri ile adından çokca söz ettiren Whatsapp son özelliği ile karşınızda. Whatsapp “mavi tik”te yeni dönem WhatsApp, Google Play Beta ile 2.18.214 sürümüne yükselttiği uygulamasına ‘Okundu Olarak İşaretle’ özelliği getirdi. Artık kullanıcılar bildirim menüsünden okuduğu mesajlar için de mavi tik gönderebilecek.

“Okundu Olarak İşaretle” özelliği ile bir sohbetten üst üste mesajlar geldiğinde uygulamaya girmeye gerek kalmadan mesajları okuduğunuzu karşı tarafa bildirebileceksiniz. Yani bildirim menüsünden okuduğunuz mesajlara okundu bildirimi gönderebilirsiniz.

“Okundu Olarak İşaretle” özelliği henüz geliştirme aşamasında olduğu için henüz tüm kullanıcılar için yayınlanmadı. Şirket geliştirmeler tamamlandıktan sonra bu özelliğin tüm kullanıcıların kullanımına sunacağını açıkladı.

Whatsapp “mavi tik”te yeni dönem

15 yorum
 1. On Numara Makale

 2. Siteniz çok güzel

 3. On Numara Makale

 4. Allah razı olsun.

 5. Güzel Yazı Olmuş

 6. Mavi tık özeliğinin gelmesi saçma olmuş çünkü bazı kişiler var “neden görüldü atıyorsun” gibi cümleler kurabilir. Şahsen ben bile öyleyim.

  • Aslinda söyle üst panelde gelen mesajda okundu olarak işaretle butonu olacak tiklarsaniz görüldü olacak bence bir faydasi veya zarari yoktur.

 7. Can

  Güzel bir paylaşım olmuş.

 8. Beta üyeliğim var ama güncelleme gelmedi. Yanlış hesaptan bakıyor olabilirim.

 9. Beta vardı bizde, aylar önce bu özellik gelmişti zaten.

 10. bu whatsapp’ın mavi tiki hiç gündemden düşmüyor. 🙂

 11. whatsapp kullanıcıları için güzel bir bilgi paylaşımı yapmışsınız kullanıcısı milyonları bulan bu uygulama için bilgi önemlidir.

 12. Whatsapp güzel işlere imza atıyor, Bu güncellemede onlardan biri, Çok güzel olmuş.

YORUMUNU EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir